BUM! 75 x Champagne, červená ořízka

2 090 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
3.4.2023
Možnosti doručení

Publikace BUM! 75x CHAMPAGNE, spoluautorek (a sester) Kláry a Kateřiny Vorlíčkových, se na 500 stranách věnuje tématu šampaňského vína a regionu Champagne. Limitovaná edice knihy s luxusní červenou ořízkou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Váš osobní průvodce světem champagne. 75 velkých značek a pěstitelských domů, historie oblasti, výroba, praktické rady i zajímavosti.

Mnohé knihy vznikaly pod vlivem, vzpomeňme jen na Ernesta Hemingwaye, F. S. Fitzgeralda nebo Jacka Londona. Tahle kniha taky. Samozřejmě zejména pod vlivem šampaňského, ale někdy i jiného vína, přece jen nejsme Rockefellerovy dědičky. Ale jak jinak jsme ji měly psát, abychom na vás dokázaly přenést radost, kterou ze šampaňského vína máme a přesvědčit vás,že tohle víno stojí nejen za ty nekřesťanské peníze, ale i za vaši pozornost? Proč jsme knihu napsaly? Podle našeho názoru lidé šampaňské pijí málo. Málo o něm vědí a považují ho, podobně jako třeba golf, za snobskou záležitost. Chtěly jsme představit i jiný pohled a přiblížit toto víno z méně známé, ale o to zajímavější, stránky. Ukázat, že za ním stojí normální lidé. Vybraly jsme a odprezentovaly 75 vinařství, jež osobně známe, jejichž vína pijeme, a můžeme vám s klidným svědomím doporučit, abyste je ochutnali. A pokud už jste ve světě šampaňského jako doma, třeba se při čtení nebo listování touto knihou dozvíte pár novinek a můžete se pak ve společnosti blýsknout nějakou tou šumivou zajímavostí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.