Giuseppe Mascarello e Figlio

Členové rodiny Giuseppe Mascarello pěstují vína již více než půldruhého století. Nejprve spravovali statek Manescotto v obci La Morra pro markýzu Giulii Colbert Faletti di Barolo, od konce 19. století hospodaří na vlastním pozemku.

Vinařská oblast: Severní Itálie

Vinařská podoblast: Piemonte

13 ha vinic

60 tisíc lahví ročně

1881 založeno

Mezi ušlechtilá vína pěstovaná na farmě Giuseppe Mascarello patří, vedle Barolo MONPRIVATO, tato Barola: Bricco, Villero a Codana z vinic v Castiglione Falletto a také Santo Stefano di Perno z vinic v Monforte d'Alba. Sortiment doplňují tři odrůdy Barbera d'Alba crus.

Hrozny z každé jednotlivé vinice se zpracovávají odděleně, což je postup, který umožňuje vyrábět vína nejvyšší kvality a s vlastními specifickými vlastnostmi, které se liší v závislosti na vinici. Kvalifikovaná péče o vinice a zrání vína ve velkých sudech ze slavonského dubu jsou projevem respektu k minulosti, zachovávají věrnost místní tradici a práci čtyř generací vinařů. Velká část produkce se nyní vyváží do celého světa, od Spojených států přes Švýcarsko, Německo, Velkou Británii, Rakousko, Kanadu, Belgii, Dánsko, Norsko až po Japonsko.

Nejprodávanější

3 položek celkem
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.