VÍNO JAKO DÁREK

Šéf vám zadal úkol: “ Tento rok chci pro své klienty víno. Vyber něco opravdu super, co je překvapí a bude mě dobře reprezentovat. Budget je... Kč.” . Zachvátí vás panika, protože o víně nevíte nic. Takže šup internet a projít recenze. Ale dá se jim věřit? Je to obrovská zodpovědnost a vy se chcete předvést v tom nejlepším světle. Někdo vám poradil “super” víno, ale třeba zase tak super není, protože on není ten skutečný odborník. Nebo třeba i je, tak ho objednáte, dorazí načas a bude chutnat jako ocet.

Říkáte si: “Co koupit víno a k tomu nějakou ladící dobrotu?” Dobrý nápad, ale těžko říci, co to může být, když tomu nerozumíte. A když teda už uděláte takové kombo, je to takto daňově uznatelné? (k tomu si více přečtete v E15)A bude jim to chutnat? Každý nemiluje olivy, parmezán, paštiku z husích jater. Ani čokoládu. Jak to tedy vyřešit? Najdeme vždy vhodné řešení.

CHCI POSLAT NABÍDKU

+420 777 204 108

UŽ JSME MOCKRÁT PORADILI I POMOHLI

Firma Altech Servis s.r.o. nás oslovila s tím, že potřebuje co nejrychleji nakoupit vína s vytištěným poděkováním pro své klienty. Při rozhovoru neuměli říci, kterým směrem chtějí jít. “Vínu nerozumíme.” Navrhli jsme ochutnávku a za dva dny se potkali s jejich týmem přímo v kancelářích. Za dvě hodiny degustování s našim someliérem Václavem, provázeným vyprávěním o vinařstvích i vínech, bylo vybráno. Poté nám byla odeslána firemní grafika. Altech Servis od nás zanedlouho dostala zkompletované dárky: víno ve vínových taškách společně s vytištěným poděkováním a už nic dále během roku nebylo nutné podnikat.

 

 

VYBERTE HEZKÝ DÁREK PRO KAŽDÉHO

Kvalitní víno v krásném obalu s osobním poděkováním vaši klienti, kolegové či dodavatelé zajisté ocení. Pochopí, že vám na nich záleží a že si energie, kterou vám věnují, nesmírně vážíte. Můžete jim tím také rozšířit jejich obzory, přinést nové vjemové zážitky a třeba po vašem vzoru darují stejné víno oni svým klientům. To samé platí o pochutinách, které se k vínu rozhodnete přibalit.

  • Visačka s logem vaší firmy a přáním
  • Etiketa vyjadřující srdce vaší firmy
  • Dárková taška s vytisknutým přáním
  • Dárková taška dle příležitosti (vánoce, velikonoce, svatba)
  • Dárkové krabice na víno
  • Dárkové krabice na víno a další drobnost (čokoláda od Pražské čokolády a paštiky od Vítka Kadrnky)

 

HLEDÁTE DÁREK PODLE PŘÍLEŽITOSTI? 

Pokud víte, že chcete něco jiného darovat ženám a mužům, managerům a členům představenstva, k vánocům, k výročí, za skvělou reprezentaci anebo jednoduše svoje dárky rozdělit do několika kategorií, i to lze. Můžeme spolu vybrat vína v Magnum, Double Magnum i větších láhvích, dát k nim jen visačku s přáním nebo připravit balíčky s dobrotami k vínu a poděkováním. Vyrobíme i osobní přání formou speciální etikety a krásné krabice. Máte přece jen strach, že by to byl zajíc v pytli? Domluvíme si společné setkání u vás v kanceláři, kde budete mít příležitost vše ochutnat a schválit.

CHCI POSLAT NABÍDKU

+420 777 204 108

HOTOVÉ DÁRKY I S PŘÁNÍM PO CELÝ ROK

V Umění vína vám toto všechno zajistíme, jak se říká “na klíč”. A vždy máme vše OPRAVDU SKLADEM. Není to jenom vábnička. Pokud ale můžeme radit, nenechávejte to na poslední chvíli. Jednejte teď, budete mít více času si hrát a vymazlit si svoje dárková balení k dokonalosti. My vám s tím velmi rádi pomůžeme. Zašleme vám předpřipravené populární balíčky a vy je můžete kombinovat, nebo si do nich vybrat vína, která odpovídají preferencím vašim nebo těch obdarovaných.

 

OBJEDNÁVKY A DORUČENÍ

Kdyby vás přece jen tlačil čas, i zde umíme čarovat. Nebudete totiž první a víme, že ani poslední. Opravdu se pak o vše postaráme a vy se můžete hodit do klidu.  Dárek od Umění vína nikdy nezklame.

Reference

 
 Jozef Cerovský

Jednatel

+420 728 985 610

jozef@umenivina.cz

Napište nám

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:
×

Napište nám

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.