Crystalex

uvodni

Crystalex staví na světoznámé tradici českého sklenářství, kterému dává moderní nádech 21. století. Původně malé sklářství z Nového Boru, které se rozrostlo v jednoho z největších výrobců skleněného nádobí na světě.

4 (2)

55 mil ks

80+ export

1948 založeno

Všechny produkty nesou již přes půl století známku kvality Bohemia Crystal™, která zaručuje nejvyšší standard materiálů i výrobního procesu. Využívají speciální směs skloviny Sparkle™, jejíž základem je kvalitní křemenný písek a neobsahuje příměsi olova.

Zákazníci z více než 80 zemí světa oceňují její perfektní optické vlastnosti, vysoký lesk, transparentnost, ale i mechanickou odolnost. Samozřejmostí je možnost veškeré sklo bez dekoru mýt v myčce na nádobí.

Designéři využívají tradiční i originální dekorativní metody, jako je pantograf, strojové řezání, malba, tisk i jejich kombinace. Díky tomu Crystalex nabízí možná nejširší škálu dekorů skla na světě.

V Crystalexu s hrdostí snoubí historickou zkušenost, tradiční postupy a moderní technologie. Neustále investují energii a zdroje do zefektivnění a zlepšení výroby, a nejen díky tomu ročně exportují více než 50 milionů kusů skla po celém světě.

8 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.