Pera Novák

pera-novak

Luxusní dřevěná pera, která voní jako dřevo? To jsou Pera Novák! Jan Novák začal svá pera vyrábět po zhlédnutí videa na YouTube – okamžitě věděl, že právě výroba řemeslných per je to, čemu se chce v životě věnovat. Začátky nebyly jednoduché – na jednom peru Jan pracoval i celý týden, mnoho se jich nepovedlo a než vznikla pera, na která mohl být pyšný, několik kusů

logo_pera_novak

 

ha vinic

tisíc lahví ročně

založeno

Dnes Jan Novák vyrábí jedinečná kuličková i plnící pera ze dřeva. A ne ledajakého. Kromě klasických českých dřevin, jako je dub, olivového dřeva nebo exotických dřevin se v nabídce setkáte také s pery ze sudů od vína, piva či whisky.

Právě pera z dřevěných sudů od vína najdete v naší nabídce. Speciální kolekce je vyrobená z 80 let starého dubového sudu od červeného vína z vinařství Baláž. Ideální dárek pro milovníky vína i pro všechny, kteří ocení ruční práci, historii a jedinečnost.

Každé z per je naprostý originál, liší se strukturou dřeva i odstínem. Proto jsou jednotlivá pera nafocená samostatně, abyste mohli zvolit to, které vám sedí nejvíce.

8 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.