Tetur

Vinařství Tetur

je předním producentem kvalitních vín s historií sahající až do roku 1620, kdy předkové stávajícího majitele zahájili tradici vinařství a vinohradnictví. Vinařství prošlo vývojem od malého sklepa až po dnešní moderní zařízení, které majitel Vladimír Tetur vybudoval na zelené louce. Design prostor je jednoduchý, snadno manipulovatelný a bezbariérový, což umožňuje produkovat vína s láskou a péčí.

15002156 (65)

Vinařská oblast: Morava

Vinařská podoblast: Velkopavlovicka

22 ha vinic

tisíc lahví ročně

1620 založeno

I přes svou velikost klade vinařství důraz na osobní přístup, vstřícnost a otevřenost, zůstávají věrni filozofii menších rodinných podniků. Jejich sortiment zahrnuje různé styly vín, včetně naturálních/autentických vín, jako je Chardonnay Tomala vyrobené Kachetinskou metodou. Vinařství nabízí také Rulandské modré, Old Style Veltlínské zelené, Tramín červený, Chardonnay Remake a mnoho dalších vín, která splňují autentické normy bez přebytečného síření.

Vinice o rozloze 22 hektarů se nacházejí v katastru Velkých Bílovic. Pro zajištění kvalitních surovin spolupracuje vinařství s řadou stálých dodavatelů z této oblasti. Zpracovávají 14 bílých a 11 červených odrůd révy vinné v různých kvalitativních skupinách a nabízejí tak široký výběr vín pro své zákazníky.

Kromě vinařství provozuje Vladimír Tetur také Penzion Vinařství Vladimír Tetur, který se nachází v samém srdci obce Velké Bílovice.

2 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.