DEGUSTACE ČERVENÝCH A BÍLÝCH VÍN V CENTRU PRAHY

akce_1600x290_degustace12

Řízená degustace těch domácích bílých a červených vín z vínofolia Umění vína. Deset vzorků rozděleno mezi 5 bílých a 5 červených vín, z několika vinařství, vinařských regionů, odrůd a ročníků. Vína z prestižních domácích vinařství produkovaná v malých a limitovaných šaržích s nimiž se můžete setkat kromě vinařství hlavně v nabídce špičkových domácích restaurací a to včetně těch oceněných michelinskou hvězdou a zároveň i v nabídce Umění vína. 

Vína, která zaujala degustátory a hodnotitele řady vinařských soutěží v jednom degustačním flightu, na jednom místě s výkladem našeho kolegy Petra Očenáška 

Samozřejmostí bude jako vždy drobné občerstvení od rozplývavého partnera našich degustací Krále sýrů a připravené bude i pečivo a uzeniny od drobných lokálních výrobců. 

Degustace proběhne v budově divadla Hybernia a návštěvníci budou mít možnost nahlédnout na Prašnou bránu a Obecní dům z terasy.

 

hp-main-desktop_1160x644_degustace12

 

KOUPIT VSTUPENKU

  

Jako na každé naší ochutnávce nebude chybět ani umění, které potěší náš další smysl. Tentokrát jsme pozvali mladého umělce Ondřeje Bouška, jenž s minuciózní přesností vytváří malby vycházející z ornamentů perských koberců. Využívá také geometrický rastr hrubého plátna, s jehož pomocí původní motivy abstrahuje. Překvapí vás barevnost i přesnost provedení.

 

umeni

 

 

Těšíme se na Vás 22. června 2023 od 18:30 v Divadle Hybernia, Nám. Republiky 4, Praha 1 , 

 Partnerem degustace s uměním je Král sýrů. 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.