DEGUSTACE VÍN VINAŘSTVÍ GROSS & VÝSTAVA OBRAZŮ

Srdečně Vás zveme na exkluzivní degustaci vín nového rakouského vinařství v našem portfoliu -  Vinařství GROSS a to za osobní účasti sommeliéra vinařství pana Thomase Schabla. Ochutnávat se budou  především Sauvignony z ročníků 2017 až 2022, degustaci jsme ale doplnili i o další odrůdy: Rulandské bílé, Ryzlink vlašský, Chardonnay či žlutý Muškát. Přijďte jako první v Česku ochutnat jedinečná vína od vinařství svíce než stoletou historií působení vregionu Jižní Štýrsko. Degustace proběhne na Praze 1 ve SmetanaQ Gallery od 18:30. Těšit se můžete na Krále sýrů, partnera našich degustací.

 Welschriesling PRO 2021

Morillon Ehrenhausen 2019 DAC

Weißburgunder Ehrenhausen 2018 DAC

Gelber Muskateller Ried Perz 2020, Erste STK Ried

Sauvignon Blanc Südsteiermark 2021 DAC

Sauvignon Blanc Südsteiermark 2009

Sauvignon Blanc Ehrenhausen DAC 2021

Sauvignon Blanc Ried Sulz "FR" 2018  

Sauvignon Blanc Ried Nussberg 2017

Sauvignon Blanc Trockenbeerenauslese 2017

 

vstupenka_DL-110x220_degustace7_gross_new

 KOUPIT VSTUPENKU

 

 

Hosté tu budou mít příležitost spojit hned několik příjemných zážitků dohromady. V prostorách úžasné SmetanaQ Gallery se totiž koná výstava malíře Jakuba Špaňhela Oblaka pod zlatými hvězdami. Špaňhel je jedním z nejvýraznějších tvůrců na současné české vizuální scéa zde představuje svá díla z předchozí tvorby, nové obrazy vytvořené přímo pro galerii SmetanaQ a site-specific malby na monumentálních šestimetrových plátnech. Témata obrazů propojuinteriér s volným prostorem, romantismus s realitou protkanou stopami dekadence. (Výstavu Oblaka pod zlatými hvězdami je možné navštívit až do 4. 6. 2023. Kurátorkou výstavy je Martina Vítková).  

SmetanaQ Gallery - Smetanovo nábřeží 334/4, Praha 1 - je umělecká galerie, která věří, že umění patří do běžného života. Prezentaci začínajících umělců napříč výtvarnými styly, genderem i věkem spojuje s již etablovanými autory. Pečlivým kurátorským výběrem dává hlas a prostor těm, kteří chtějí svou tvorbu představit široké veřejnosti. 

                                                                   

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.