GASTRO

Vítejte v našem obchodě s vybranými vinnými poklady! Nabízíme vám výběr z 50 úžasných českých a moravských vinařství, mezi nimiž jsou i malé rodinné podniky s bohatou tradicí. Kromě toho u nás najdete nejlepší vína od 7 vybraných rakouských vinařů. Ať sáhnete po jakémkoli víně, nebo se necháte svést výběrem z rakouských sklepů, máme pro vás širokou nabídku. V naší kolekci navíc najdete i šampaňské a prosecco pro ty, kteří hledají něco opravdu osvěžujícího.

VYSOKÝ STANDARD PRO ZÁKAZNÍKY

Nastavujeme nový standard pro zážitek z vína pro hotely, restaurace a kavárny. Výběr správného vína může být výzvou, která ovlivňuje celkový zážitek vašich zákazníků z jídla. Chceme vám tento úkol usnadnit a nabídnout řešení, které podtrhne kvalitu a vyváženou chuť vašeho jídla.

 

NAŠE NABÍDKA ZAHRNUJE

  • Česká a Moravská vína:

Vychutnejte si lahodná vína z 50 českých a moravských vinařství. Výjimečné chuťové nuance a rozmanitost odrůd zajistí, že se vaše jídla stanou nezapomenutelným gurmánským zážitkem.

  • Exkluzivní rakouská vína:

S naší exkluzivní kolekcí vín od 7 vybraných rakouských vinařů propašujete své hosty do světa noblesy a vysoké kvality. Vaše restaurace nebo hotel získají pověst místa, kde se snoubí zážitek s uměním.

  • Šampaňské a prosecco:

Oslavte úspěchy a důležité okamžiky stylově s našimi osvěžujícími šumivými víny. Pořádejte nezapomenutelné akce, které zanechají stopu ve vzpomínkách vašich zákazníků.

CHCI POSLAT nabídku 7 divů Rakouska

 

VYTVOŘTE PRO SVÉ HOSTY OSOBITÝ KULINÁŘSKÝ ZÁŽITEK

Naše vášeň pro víno se promítá do pečlivého individualizovaného výběru, který podtrhne jedinečný charakter a kvalitu vašeho podniku.

  • Naše komplexní nabídka představuje řešení pro hotely, restaurace a kavárny, které hledají to nejlepší pro své hosty.

 

CO U NÁS NAJDETE

  • Exkluzivní vína. Naše kolekce zahrnuje vybraná vína, která jsou k dispozici pouze u nás, což vám umožní vést své hosty k jedinečným a nezapomenutelným chuťovým zážitkům.
  • Rychlé dodání. Naším cílem je vaše spokojenost. Po Praze vám s radostí přivezeme vámi vybraná vína ještě v den objednávky.
  • Rozmanitost ve výběru. Ať už dáváte přednost českým vínům s bohatými tóny, nebo grácii rakouských vinařství, u nás najdete to pravé víno pro svůj podnik.
  • Osobní přístup. Při výběru vín dbáme na každý detail, abyste svým hostům mohli nabídnout něco jedinečného a nezapomenutelného.

 

MÁME ZKUŠENOSTI

"Naši hosté si oblíbili naši novou nabídku vín. Jsou nadšení!" - Restaurace Chapelle

 

"Umění vína nám pomohlo sestavit vinný lístek. Vína nám dali ochutnat a navrhli nám i etiketu pro naše “house wine”. A nakonec zaškolili náš tým. Skvělá spolupráce od začátku do konce!" - Vínopalna Nelahozeves

CHCI POSLAT NABÍDKU

+420 725 741 415

 

Pokud se vaše společnost zabývá výrobou a distribucí vín, spolehněte se, že vaše vína budou mít dobré prodeje. Stačí nám poslat e-mail na adresu [kontaktní e-mail] nebo vyplnit náš jednoduchý objednávkový formulář. Naši odborníci vám rádi pomohou vybrat to nejlepší pro vaše zákazníky.

 

NAŠÍM CÍLEM JE VÁŠ SPOKOJENÝ ZÁKAZNÍK

Reference

 
 kontakty_foto-cerovsky_new2 (1)

 

JOZEF CEROVSKÝ

+420 728 985 610

jozef@umenivina.cz

Napište nám

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:
×

Napište nám

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.