Galadegustace Soutěže Prague Wine Trophy

 

PRAGUE WINE TROPHY je mezinárodní soutěž vín určená pro vína z vinařských regionů z celého světa. Co do počtu hodnocených vzorků jde o největší mezinárodní soutěž vín v České republice. Organizátorkou soutěže je Ing. Šárka Dušková, DipWSET & Weinakademiker. Soutěž je určená pro lahvovaná, adjustovaná a obchodovatelná vína, vyrobená z hroznů révy vinné. Vína může do soutěže přihlásit výrobce, prodejce nebo dovozce. Hodnocení vín probíhá ve čtyřech kolech (v termínech duben, červen, srpen a září). Hodnocená vína jsou rozdělena do celkem 32 kategorií, v každém kole se hodnotí 8 odrůd vín. V roce 2022 se soutěže zúčastnilo 1816 vín. Na Galadegustaci bude příležitost ochutnat asi 500 oceněných vín. 

Umění vína je partnerem této prestižní soutěže a zároveň do soutěže přihlásilo několik vín, z nichž 26 získalo ocenění. Z toho jednou Prague Wine Champion — Mariental 2019 Ernst Triebaumer za vítězství v kategorii Frankovka a pětkrát Prague Regional Champion za nejlepší rakouské víno v dané kategorii. 

Proto nabízíme svým zákazníkům možnost účasti na Galadegustaci s vyhlášením výsledků a předáním ocenění Prague Wine Trophy 2022 určené VIP hostům a zástupců vinařství a dovozcůSlavnostní vyhlášení bude probíhat v prostorách Michnova paláce, resp. Tyršova domu na Praze 1.  

Jak získat vstupenku

Při nákupu nad 4.000,- Kč Vám nabídneme vstupenku v hodnotě 1.500,- Kč zdarma. Budeme Vás kontaktovat mailem nebo telefonicky po uskutečnění objednávky. Slavnostní vyhlášení výsledků a předání ocenění Prague Wine Trophy 2022 proběhne v Aule v 1.patře 2.3. od 14:00 do 15:30. Ochutnávky oceněných vín budou probíhat v přízemí i v prvním patře paláce. Hlavní Galadegustace se bude konat v Mramorovém sále v 1. patře od 18.30. Je nutné počítat s vratnou zálohou 200,- Kč (v hotovosti) na zapůjčení skleničky.

 

U našeho stánku v 1. patře představíme následující vína:

SEKT CUVEÉ CHARDONNAY + RULANDSKÉ BÍLÉ BRUT 

JOZEF VALIHRACH 

MISCHSATZ VOM ALTEN WEINGARTEN 2021 

WEINGUT NORBERT BAUER 

GRÜNER VELTLINER STRASS ATURO KAMPTAL DAC 2020 

WEINGUT WALDSCHÜTZ 

RIESLING ALTE REBEN 2020 

WEINGUT PROIDL 

TRAMINER PONTIC 2019 

WEINGUT TAUBENSCHUSS 

TRIDENDRON 2018 

ERNST TRIEBAUMER 

GRÜNER VELTLINER MANILA 2020 

NITTNAUS ANITA UND HANS 

CHARDONNAY BEERENAUSLESE 2021 

WEINGUT NORBERT BAUER 

RIESLING STEILHEIT 2020 

WEINGUT PROIDL 

WEISSBURGUNDER SELECTION RIED WEISSER BERG 2017 

WEINGUT TAUBENSCHUSS 

GRÜNER VELTLINER RIED TENN 2019 

WEINGUT TAUBENSCHUSS 

NEUBURGER TROCKENBEERENAUSLESE 2018 

WEINGUT WALDSCHÜTZ 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.