DEGUSTACE VYBRANÝCH VÍN JINDŘICHA KADRNKY - VINAŘSTVÍ ROKU 2022

Zveme Vás na degustaci vín Vinařství roku 2022 - Jindřicha Kadrnky za osobní účasti samotného vinaře. Ochutnávat se budou především jeho bílá vína z ročníků 2019 až 2021, naprosto unikátní ale bude ochutnávka Merlot reserva K4 Ořechová hora 2020, se kterou se budete mít možnost seznámit mezi prvními na trhu. Degustace proběhne na Praze 5 v Radlické kulturní sportovně od 18:30.

Letos v lednu vinařství Kadrnka doslova zářilo v Brně na vyhlášení cen „Vinařství roku 2022“, kde se stalo absolutním vítězem celé soutěže, zároveň vítězem v kategorii Malé vinařství a získalo také cenu MENDELU od studentů Mendelovy univerzity v Brně.  

 

Müller Thurgau 2020, Ořechová hora 

Ryzlink vlašský 2021, Bavorsko, pozdní sběr 

Ryzlink vlašský 2021, Liščí vrch, pozdní sběr 

Ryzlink vlašský 2021, Liška a ořech, pozdní sběr  

Johanniter 2020, Liščí vrch 

Ryzlink rýnský 2021, Ořechová hora, pozdní sběr 

Ryzlink rýnský 2019, Liščí vrch  

ochutnáme posledních pár lahví, víno je vyprodáno

Ryzlink rýnský 2021, Langewarte  

Merlot reserva K4 Ořechová hora 2020 

premiéra, víno ještě není v prodeji

 

KOUPIT VSTUPENKU

 

Fotodokumentace z akce ZDE 

K degustaci je připravena výstava grafik básníka, ilustrátora, grafika, karikaturisty, hudebníka a milovníka nejen vína - Jiřího Slívy

Slívův kreslený humor je obvykle postaven na paradoxu – postavení jinak seriózních a běžných námětů do nečekaných kontrastů. Jeho kreslené vtipy jsou publikovány v mnoha českých i zahraničních novinách a časopisech.  Jeho knihu o víně “Vino fatale“ si budete moci na místě zakoupit a to i s autorovým podpisem. Jedná se o obrazovou publikaci obsahující téměř dvě stovky černobílých i barevných kreseb, litografií, leptů a maleb i aforismů na téma víno, která vás u skleničky dobrého vína jistě pobaví svým jemným, inteligentním a často také absurdním humorem. 

                        

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.