Podzimní výběr

 

            

VÍNA PRO KAŽDÝ DEN

Vybíráme to nejlepší od malých vinařů, kteří dělají své řemeslo poctivě a s láskou.   

   

Špičková, originální vína, která neomylně ukazují na svůj původ. Respekt k tradici znamená, že u Balážů navazují na znalosti a zkušenosti předků a věnují se ověřeným odrůdám, kterým se v místních podmínkách nejlépe daří. Vznikají tak moderní a autentická vína, která mají jasný, přirozený a jedinečný projev.  

VÝBĚR SOMMELIERKY

Naše sommelierka Veronika dostala za úkol vybrat pouze čtyři vína ze skoro 500, které vám aktuálně nabízíme. Neřešitelný úkol. Pojďte hledat také a pomozte nám vybrat 

 

 Víno Šílová je mikulovské vinařství založené na letité rodinné vinařské tradici, jehož hlavním posláním je šetrný přístup k vinici, hroznům i vyráběným vínům. Snoubí v sobě kontrast přes 40 let starých vinic, na kterých hrozny dozrávají, a moderních technologií, s jejichž pomocí se víno zpracovává.

VÝBĚR BÍLÝCH VÍN

Bílá vína, kategorie, která nemá hranic. Ať se rozhlížíte po odrůdách, oblastech, či vám záleží na zbytkovém cukru. Vlašáky z Mikulovska, Veltlíny z Rakouska, Pálavu z Pálavy? Vstupte a neodejdete s prázdnou.

  Naprosto unikátní vinařství v našem portfoliu, kterému se daří skloubit produkce komerčně superúspěšných špičkových vín a filozofie pomalého života obsahující nejen naprosto přírodní přístup k vinicím a vínům, ale i k životu jako celku.

VÝBĚR ČERVENÝCH VÍN

Sofistikovaná čtyři červená vína podle našeho ředitele Leoše. Dobrá společnost, teplo krbu, knížka a sklenička červeného. Co chtít od letošní zimy víc?

   

 

 

 

Šumivá vína, která byla vyrobena se stejnou láskou a péčí, jakou vy věnujete těm, se kterými si chcete připít.

VÝBĚR BUBLIN

Šumivá vína jsou naše vášeň. Rádi do jejich perlivého světa vtáhneme i vás. Privátní šarže sektu, sekt od vinařů, kteří jsou jejich produkcí vyhlášení. Ponořte se s námi do světa, kde to šumí, voní a oslavuje se život.

 Tradiční rodinné vinařství z Golsu ve vinařské oblasti Neusiedlersee v Burgenlandu, s první písemnou zmínkou datovanou až do roku
1684. Současné vinařství bylo založeno v roce 1927. Aktuálně jedno z nejvlivnějších a nejprogresivnějších vinařství v Rakousku.

PUNK'S NOT DEAD
NATURÁLNÍ VÍNA ZDE 

Něco pro vyznavače eko, bio, demeter, trošku punku, trošku bordýlku a současných trendů. 

 

Velké láhve a jejich magické kouzlo. Vezmete je do ruky a vám i všem okolo vykouzlí úsměv na tváři. Nevěříte? Vyzkoušeli jste?

VELKÉ VÍNO
VELKÁ ZÁBAVA

Velké láhve jsou skvělým dárkem, ale i výbornou velikostí pro archivaci vína.
Méně kontaktu se vzduchem, pomalejší stárnutí – kdo z nás by si to nepřál!

 

 

Poznejte nás blíže

 

 

 

 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.