M.G.M. Mondo del Vino

mondo

V Mondo del vino nakupují hrozny z Itálie, které pak sami zpracovávají. Jejich filozofií je, že z oblastí typických pro ta která vína se snaží získávat nejlepší výsledky v poměru kvalita - cena. Jejich etiketa obsahuje hvězdné nebe nad Itálií a to dokládá, že tento producent z každé části Itálie získává hvězdné suroviny, která zpracovává na jednom místě.

logo_8

Vinařská oblast: Itálie

Vinařská podoblast:

ha vinic

tisíc lahví ročně

1991 založeno

MGM Mondo del Vino je jedním z největších italských exportérů vín pocházejících z různých oblastí od Pienmontu až k Sicílii. V portfoliu značek společnosti MGM Mondo del Vino najdeme velký výběr včetně vinařských domů Sopra Sasso, Luna Argenta, Ricossa Antica Casa a Itinera. Díky tomu může společnost nabídnout pestrou paletu vín včetně Amarone della Valpolicella, Barolo, Barbaresco, Moscato d'Asti, Soave, Prosecco nebo Montepulciano d'Abruzzo.

Od založení Alfeo Martinim, Rogerrem Gabbem a Christophem Mackem v roce 1991 se společnost dodnes stala jednou z 20 nejlepších italských společností v oboru vína podle žebříčku Mediobanca.

Jejím cílem je nabízet spotřebitelům produkty, který jsou nejen skvělé, ale také bezpečné a spravedlivé. Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je měřit dopad výrobních procesů a produktů na životní prostředí. Společnost se proto zavázala k dosažení světových standardů kvality v každém ohledu. Od zdrojů energie, které používají ve svých sklepích, až po pozemky vinic, spolupracuje s vinaři a dodavateli, kterým důvěřuje.

Od roku 2016 měří svůj dopad na životní prostředí prostřednictvím hodnocení životního cyklu (LCA) a přijímá parametry Evropské komise. Jsou prvním vinařstvím v Evropě, které přijalo environmentální politiku Evropské unie.

Nejprodávanější

1 položek celkem
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.